O 420 Tech

Zawsze podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Pasja pracy z technologiami internetowymi jest gwarantem profesjonalnie wykonanego zadania. Doświadczenie, konsekwencja, precyzja i ciągła chęć wiedzy to cechy, które sprawiają, że praca z nami zawsze kończy się obopólną korzyścią. Zdobyte certyfikaty są gwarantem profesjonalizmu oraz dobrze wykonanej pracy.

Dlaczego my

Solidne podstawy

Zajmujemy się technologiami internetowymi od co najmniej ćwierć wieku. Zaczynaliśmy pracę, kiedy jeszcze komputery nie były połączone do sieci, kiedy o firmie Google nikt jeszcze przez wiele lat nie słyszał… Kilku z nas pracowało w CERN, miejscu, gdzie narodził się Internet…

Wszystko to pozwala nam w pełni zrozumieć świat technologii i przygotowywać produkty dla Państwa zgodnie z najlepszą sztuką.

Każde nasze zlecenie to indywidualny projekt. Bo każdy klient ma nieco inne potrzeby, nieco inną specyfikę swojego biznesu. Dlatego w trakcie pracy nad zleceniem staramy się jak najgłębiej zrozumieć czym zajmuje się nasz klient, kim są jego klienci, gdzie są jego silne strony...

Dzięki temu nasza praca, czy jest to skomplikowana kampania reklamowa czy też prosta strona wizytówka jest najlepiej dopasowana do odbiorców.

Certyfikaty Google

Certyfikat reklamodawcy w zakresie produktów Search, Display, Video, Shopping oraz Mobile Advertising
Certyfikat produktu Google Analytics pozwala na w pełni świadomą integrację i obsługę analityczną witryny